Inge Schiöler oljemålning

Inge Schiöler oljemålning
Inge Schiöler oljemålning
Inge Schiöler oljemålning
Inge Schiöler oljemålning

Klubbat för:

40 000 SEK

38 000 SEK

INGE SCHIÖLER (Sverige, 1908-1971): "Gul strand", olja på duk, signerad, 19 x 24 cm.
,

Mindre färgbortfall, smärre fläckar.

873475

2021-02-21