Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
TESKRIN, 1800-tal, burkar i tenn, schatull i mahognyfanér, handtag i mässing, höjd 17, 32x32 cm
Lock med skador, slitage
873477
2021-02-06