Teskrin 1800-tal

Teskrin 1800-tal
Teskrin 1800-tal
Teskrin 1800-tal
Teskrin 1800-tal
Teskrin 1800-tal
Teskrin 1800-tal
Teskrin 1800-tal
Teskrin 1800-tal
Teskrin 1800-tal
Teskrin 1800-tal
Teskrin 1800-tal
Teskrin 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

TESKRIN, 1800-tal, burkar i tenn, schatull i mahognyfanér, handtag i mässing, höjd 17, 32x32 cm

Lock med skador, slitage

873477

2021-02-06