Andreas Wargenbrant skulptur

Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, skulptur, vitmålat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2019, höjd ca 34 cm

Anlupen

873479

2021-02-06