Bicorne

Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BICORNE, svensk, 1800-tal, i svärtad trälåda, hatten invändigt märkt "AF Bodecker Fredsgatan No 24 Stockholm" längd ca 41 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, ask med torrsprickor

873486

2021-02-10