Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BICORNE, svensk, 1800-tal, i svärtad trälåda, hatten invändigt märkt "AF Bodecker Fredsgatan No 24 Stockholm" längd ca 41 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, ask med torrsprickor
873486
2021-02-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner