Bertil Herlow-Svensson, Fragmentariska cirklar
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Fragmentariska cirklar, bemålat stål, höjd/längd 89 cm
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, online, sommarutställning Nybrogatan 32, 2015, katalognr 317265
Ytslitage
873503
2021-02-28