Bertil Herlow-Svensson, Fragmentariska cirklar

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Fragmentariska cirklar, bemålat stål, höjd/längd 89 cm

PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, online, sommarutställning Nybrogatan 32, 2015, katalognr 317265

Ytslitage

873503

2021-02-28