Bentemarie Kjeldbaeck, Abstraktion
Klubbat för:
5 400 SEK
3 000 SEK
BENTEMARIE KJELDBAECK (Danmark, född 1952): Abstraktion med två kvinnor i gult och grått, signerad och daterad på baksidan Bentemarie Kjeldbaeck 2012, olja på duk, 90x90 cm
PROVENIENS
Bruun Rasmussen, Köpenhamn
873505
2021-02-28