Bentemarie Kjeldbaeck, Abstraktion

Klubbat för:

5 400 SEK

3 000 SEK

BENTEMARIE KJELDBAECK (Danmark, född 1952): Abstraktion med två kvinnor i gult och grått, signerad och daterad på baksidan Bentemarie Kjeldbaeck 2012, olja på duk, 90x90 cm

PROVENIENS
Bruun Rasmussen, Köpenhamn

873505

2021-02-28