Samling tennsoldater
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TENNSOLDATER, soldater/ryttare/cowboys/indianer mm, fyra kanoner samt krigsfartyg Nordiska Kompaniet, 1900-tal, delvis bemålade, olika form och tillverkare, ca 220 delar
Bruksslitage, vissa med skador och nagg
873522
2021-02-06