Kjerstin Halden oljemålning

Kjerstin Halden oljemålning
Kjerstin Halden oljemålning
Kjerstin Halden oljemålning
Kjerstin Halden oljemålning
Kjerstin Halden oljemålning
Kjerstin Halden oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJERSTIN HALDEN (född 1923): vy mot Stadshuset, Stockholm, signerad Halden, olja på duk, ca 22x28 cm

873530

2021-02-12