Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PER LÜTKEN, "Provence", skål, Holmegaard, Danmark, blå glasmassa, 1900-talets andra hälft, numrerad 2, höjd 16, diameter 28 cm
873539
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här