Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PICASSO, efter, Fredsduva, litografi, signerad och daterad i trycket 28.12.61, blindstämpel Editions Combat, Pour La Paix, Copyright S.P.A.D.E.M, Paris, bladmått ca 50x65 cm.
Oramad
873541
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här