Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PICASSO, efter, Fredsduva, litografi, signerad och daterad i trycket 28.12.61, blindstämpel Editions Combat, Pour La Paix, Copyright S.P.A.D.E.M, Paris, bladmått ca 50x65 cm.

Oramad

873541

2021-02-07