Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEND AAGE HOLM SÖRENSEN, "Brutalist", ca 1960- tal, 1 taklampa 1 vägglampa, oxiderad mässing, höjd taklampa ca 31 cm,
höjd vägglampa ca 33 cm
Brukkslitage, midre repor
873551
2021-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här