Svend Aage Holm Sörensen lampor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEND AAGE HOLM SÖRENSEN, "Brutalist", ca 1960- tal, 1 taklampa 1 vägglampa, oxiderad mässing, höjd taklampa ca 31 cm,
höjd vägglampa ca 33 cm

Brukkslitage, midre repor

873551

2021-02-10