Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

SPEGEL, 1900-talets mitt, smide med blyinfattat glas, etikettmärkt Stiletto, ca 116x45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks och åldersrelaterat slitage

873557

2021-02-10