Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SPEGEL, 1900-talets mitt, smide med blyinfattat glas, etikettmärkt Stiletto, ca 116x45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks och åldersrelaterat slitage
873557
2021-02-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner