Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, omkring 1900-talets mitt, engelsk stil, 3 lådor i sargen, mahogny, skiva med rött läder, beslag i mässing, höjd ca 76, 130x70 cm
Nyckel medföljer
Bruksslitage
873561
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här