Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, omkring 1900-talets mitt, engelsk stil, 3 lådor i sargen, mahogny, skiva med rött läder, beslag i mässing, höjd ca 76, 130x70 cm

Nyckel medföljer

Bruksslitage

873561

2021-02-07