IKEA, "Korsör", sideboard
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
IKEA, "Korsör", sideboard, fanerat med teak, två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan, svartmålad mittdel med fyra lådor, längd 183 cm, djup 43 cm, höjd 77 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage, senare målning, fanerlagningar, mindre fanerskador i bakkant.
873575
Päivämäärä:
2021-02-13