IKEA, "Korsör", sideboard

IKEA,
IKEA,
IKEA,
IKEA,
IKEA,
IKEA,
IKEA,
IKEA,
IKEA,
IKEA,

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

IKEA, "Korsör", sideboard, fanerat med teak, två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan, svartmålad mittdel med fyra lådor, längd 183 cm, djup 43 cm, höjd 77 cm.

Kuntoraportti

Bruksslitage, senare målning, fanerlagningar, mindre fanerskador i bakkant.

873575

Päivämäärä:

2021-02-13