TAKLAMPA

TAKLAMPA
TAKLAMPA
TAKLAMPA
TAKLAMPA
TAKLAMPA
TAKLAMPA

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, grönlackerad metall, invändigt vitlackerad, diameter 55 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

873577

2021-02-13