TAKLAMPA
2021-02-13
873577
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, grönlackerad metall, invändigt vitlackerad, diameter 55 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad.