Hemi "Klot 3"

Hemi
Hemi
Hemi
Hemi
Hemi
Hemi
Hemi
Hemi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEMI, 1 par, "Klot 3" vägglampor, mässingsfärgad metall, 1960/70-tal, höjd ca 24 cm

Bruksslitage, repor, en av dem med buckla, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen.

873578

2021-02-13