Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TELEFONHYLLOR / SÄNGBORD, 1 par, 1950/60-tal, skivor fanerade med teak, stommar av plastklädd metall, bredd 33 cm, djup 19 cm, höjd 17 cm.
Lättare bruksslitage, färgrester på stomme.
873580
2021-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här