Jean Baptiste Oudry
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JEAN BAPTISTE OUDRY, "On lime le pot de chambre au pied de Ragotin", Mauvais succes queut la civile de ragotin" och "L´Aventure du pot de chambre", 3 kopparstick, 1800-tal, bladmått 37,5-38,5 x 30 cm
Mindre fläckar och kantskador
873581
2021-02-07