Fåtölj 1970-tal
2021-02-10
873583
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÅTÖLJ, textil och stålrör, 1970-tal, på hjultrissor, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, ställvis hårdare på textilien med ett hål på baksidan