Epåletter Svenska flottan

Epåletter Svenska flottan
Epåletter Svenska flottan
Epåletter Svenska flottan
Epåletter Svenska flottan
Epåletter Svenska flottan
Epåletter Svenska flottan
Epåletter Svenska flottan
Epåletter Svenska flottan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EPÅLETTER, 1 par, för paraduniform, Svenska flottan, troligen omkring 1900, stämpalde MEA för Militär Ekiperings Aktiebolaget, i etui i papp

Slitage, etui med skador

873588

2021-02-10