Cari Zalloni
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARI ZALLONI, "Zyklon", bordslampa, Steulet & Co, Tyskland, 1960/70-tal, keramik, märkt undertill, gulglaserad med dekor i relief, ca höjd 46 cm
Ingår i temaauktionen Sätt färg på ditt hem
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage, glasyrsprickor
873589
2021-03-07