Cari Zalloni

Cari Zalloni
Cari Zalloni
Cari Zalloni
Cari Zalloni
Cari Zalloni
Cari Zalloni
Cari Zalloni
Cari Zalloni

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARI ZALLONI, "Zyklon", bordslampa, Steulet & Co, Tyskland, 1960/70-tal, keramik, märkt undertill, gulglaserad med dekor i relief, ca höjd 46 cm

Ingår i temaauktionen Sätt färg på ditt hem

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage, glasyrsprickor

873589

2021-03-07