lampa
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GLASLAMPA, etikettmärkt NK inredning, 1900-talets senare hälft, klarglas i relieff form med detaljer av påklipp i glas, höjd ca 49 cm
Brukslitage, vissa missfärgningar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
873590
2021-02-10