lampa

lampa
lampa
lampa
lampa
lampa
lampa
lampa
lampa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GLASLAMPA, etikettmärkt NK inredning, 1900-talets senare hälft, klarglas i relieff form med detaljer av påklipp i glas, höjd ca 49 cm

Brukslitage, vissa missfärgningar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

873590

2021-02-10