Ilse Claesson vas Rörstrand

Ilse Claesson vas Rörstrand
Ilse Claesson vas Rörstrand
Ilse Claesson vas Rörstrand
Ilse Claesson vas Rörstrand
Ilse Claesson vas Rörstrand
Ilse Claesson vas Rörstrand
Ilse Claesson vas Rörstrand
Ilse Claesson vas Rörstrand

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

ILSE CLAESSON, vas, Rörstrand, art deco stil, dekor i underglasyr, höjd ca18,5 cm

bruksslitage, krackelering, fåtal prickar i glasyr

873591

2021-02-10