Kaffeservis Stig Lindberg Tahiti
Klubbat för:
17 500 SEK
6 000 SEK
STIG LINDBERG, "Tahiti", kaffeservis, 10 dlr, Gustavsberg, porslin, undertill märkta, bestående av 8 koppar med fat, sockerskål, gräddkanna
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, enstaka märken, mikronagg kan förekomma
873595
2021-02-10