Kaffeservis Stig Lindberg Tahiti

Klubbat för:

17 500 SEK

6 000 SEK

STIG LINDBERG, "Tahiti", kaffeservis, 10 dlr, Gustavsberg, porslin, undertill märkta, bestående av 8 koppar med fat, sockerskål, gräddkanna

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, enstaka märken, mikronagg kan förekomma

873595

2021-02-10