Stig Lindberg litografi

Stig Lindberg litografi
Stig Lindberg litografi
Stig Lindberg litografi
Stig Lindberg litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): Komposition, "Törnrosa", signerad Stig L i trycket, litografi, ca 29x21 cm

ej examinerad ur ram

873596

2021-02-10