Hilmer Bengtsson

Hilmer Bengtsson
Hilmer Bengtsson
Hilmer Bengtsson
Hilmer Bengtsson
Hilmer Bengtsson
Hilmer Bengtsson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

HILMER BENGTSSON(född 1925): Hamnmotiv, signerad H. Bengtsson, olja på duk, CA 60x45 CM

873597

2021-02-10