Stig Lindberg spisa ribb
Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
STIG LINDBERG, 6 dlr, modell Spisa Ribb, 1950/60-tal, 6 tekoppar med fat
Historik: Spisa Ribb av Stig Lindberg togs fram för Hemutställningen "H55 i Helsingborg 1955.
bruksslitage, vissa delar omärkta
873598
2021-02-10