Stig Lindberg spisa ribb

Stig Lindberg spisa ribb
Stig Lindberg spisa ribb
Stig Lindberg spisa ribb
Stig Lindberg spisa ribb
Stig Lindberg spisa ribb
Stig Lindberg spisa ribb
Stig Lindberg spisa ribb
Stig Lindberg spisa ribb

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

STIG LINDBERG, 6 dlr, modell Spisa Ribb, 1950/60-tal, 6 tekoppar med fat

Historik: Spisa Ribb av Stig Lindberg togs fram för Hemutställningen "H55 i Helsingborg 1955.

bruksslitage, vissa delar omärkta

873598

2021-02-10