Ljuskrona, oscariansk
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, oscariansk, omkring 1900, stomme i mässing, dekor av löv, behängd med prismor, totalhöjd ca 85 cm, inkl kedja, diam 35 cm
SAV garanterar inte funktionen, smärre slitage, enstaka nagg och utbytta prismor
873612
2021-02-07