Ljuskrona, oscariansk

Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk
Ljuskrona, oscariansk

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, oscariansk, omkring 1900, stomme i mässing, dekor av löv, behängd med prismor, totalhöjd ca 85 cm, inkl kedja, diam 35 cm

SAV garanterar inte funktionen, smärre slitage, enstaka nagg och utbytta prismor

873612

2021-02-07