Bertil Fridhagen sideboard

Bertil Fridhagen sideboard
Bertil Fridhagen sideboard
Bertil Fridhagen sideboard
Bertil Fridhagen sideboard
Bertil Fridhagen sideboard
Bertil Fridhagen sideboard
Bertil Fridhagen sideboard
Bertil Fridhagen sideboard
Bertil Fridhagen sideboard
Bertil Fridhagen sideboard
Bertil Fridhagen sideboard
Bertil Fridhagen sideboard

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, sideboard, 1900-talets mitt, för Bodafors, fanerat i teak, höjd ca 70, 130x40 cm

Smärre slitage, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen

873621

2021-02-10