Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, sideboard, 1900-talets mitt, för Bodafors, fanerat i teak, höjd ca 70, 130x40 cm
Smärre slitage, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen
873621
2021-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här