Bricka plåt 1800-tal

Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRICKA, plåt, 1800-talets första hälft, rund form, med gallerkant, bemålad med gröna vinrankor, diameter ca 46 cm

Skador, slitage, senare bemålad

873629

2021-02-07