Inge Pettersson olja på duk

Inge Pettersson olja på duk
Inge Pettersson olja på duk
Inge Pettersson olja på duk
Inge Pettersson olja på duk
Inge Pettersson olja på duk
Inge Pettersson olja på duk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGE PETTERSSON (född 1944), "Vågspel", olja på duk, vallmofält, signerad Inge Pettersson 49x60 cm

873642

2021-02-10