Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
W.A. BOLIN, fat, onyx och silver, Stockholm 1931, diameter ca 10 cm, kant med silverdekor i form av lagerblad, vikt ca 190 g
Nagg och slitage, undertill med inskription 21/7
873643
2021-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här