Gjutjärnsurnor

Gjutjärnsurnor
Gjutjärnsurnor
Gjutjärnsurnor
Gjutjärnsurnor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

URNOR, 1 par, gjutjärn, hänklar, bemålade utvändigt, 1900-tal, höjd 47, diameter 35 cm

Åldersrelaterat slitage

873644

2021-02-10