Inge Pettersson oljemålning

Inge Pettersson oljemålning
Inge Pettersson oljemålning
Inge Pettersson oljemålning
Inge Pettersson oljemålning
Inge Pettersson oljemålning
Inge Pettersson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGE PETTERSSON (född 1944): Kustbild, signerad Inge Pettersson, olja på duk, ca 45x55 cm

873645

2021-02-10