Carl Milles relief terrakotta

Carl Milles relief terrakotta
Carl Milles relief terrakotta
Carl Milles relief terrakotta
Carl Milles relief terrakotta
Carl Milles relief terrakotta
Carl Milles relief terrakotta
Carl Milles relief terrakotta
Carl Milles relief terrakotta

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MILLES (1875-1955), relief, terrakotta, signerad C Milles, numrerad 58/200, ca 41x32 cm

873655

2021-02-07