Matbord valnöt

Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, valnöt, med iläggsskivor, rokokostil, 1900-talets mitt, höjd 76, längd 138 (62x2), totallängd 262, bredd 99 cm

Smärre slitage

873660

2021-02-10