Fruktpress

Fruktpress
Fruktpress
Fruktpress
Fruktpress
Fruktpress
Fruktpress
Fruktpress
Fruktpress
Fruktpress
Fruktpress

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRUKTPRESS, bemålat smide / gjutjärn, 2000-talet, 25 l, Fratelli baesso, höjd ca 80 cm

Bruksslitage

873665

2021-02-07