Punchkoppar 6 st

Punchkoppar 6 st
Punchkoppar 6 st
Punchkoppar 6 st
Punchkoppar 6 st
Punchkoppar 6 st
Punchkoppar 6 st

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

PUNCHKOPPAR, silver, 6 st, varierande tillverkning, total vikt ca 189,9 g
Skador: Repor

873668

2021-02-07