Omega Seamaster Armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, Seamaster, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, krona med Omega, senare länk i stål ej original, ref nr. 2938-3SC, verk nr. 16278379, kaliber 284, diam ca 36 mm

Bruksslitage. Urtavla med missfärgningar. Uppdragskrona defekt. Gåvogravyr. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

873674

2021-03-28