Matsalsmöbel gustaviansk stil

Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 5 dlr., bemålad, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bordets höjd ca 74, diameter 110 cm

Slitage

873680

2021-02-12