Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ÅKE HOLM (1900-1980) skulptur, "Saul och David", Höganäs 1950-60-tal, glaserat stengods, höjd ca 41 cm
Mindre naggar
873713
2021-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här