Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ÅKE HOLM (1900-1980) skulptur, Höganäs 1950-60-tal, glaserat stengods, höjd ca 69 cm
Mindre nagg/glasyrbortfall, sprickor, senare lagningar
873722
2021-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här