Åke Holm skulptur

Åke Holm skulptur
Åke Holm skulptur
Åke Holm skulptur
Åke Holm skulptur
Åke Holm skulptur
Åke Holm skulptur
Åke Holm skulptur
Åke Holm skulptur
Åke Holm skulptur
Åke Holm skulptur
Åke Holm skulptur
Åke Holm skulptur
Åke Holm skulptur
Åke Holm skulptur

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980) skulptur, Höganäs 1950-60-tal, glaserat stengods, höjd ca 69 cm

Mindre nagg/glasyrbortfall, sprickor, senare lagningar

873722

2021-02-10