Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HANS BERGSTRÖM, golvlampa, 1900-talets mitt, mässing, Ateljé Lyktan, modell 563, höjd 107 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, fläckar
873725
2021-02-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner