Hans Bergström golvlampa

Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa
Hans Bergström golvlampa

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HANS BERGSTRÖM, golvlampa, 1900-talets mitt, mässing, Ateljé Lyktan, modell 563, höjd 107 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, fläckar

873725

2021-02-08